Redukcja tłuszczu sposobem na schudnięcie

Wydaje się, że w dzisiejszych czasach kultu szczupłej sylwetki o odchudzaniu wiemy wszystko. Tymczasem w gruncie rzeczy większość rozpowszechnionych opinii opartych jest na błędnym przekonaniu, że restrykcyjna dieta czy wręcz głodówka lub magiczny lek może zdziałać prawdziwe cuda i pozwolić nam znacznie schudnąć w krótkim czasie. Tymczasem nawet jeśli uda się zgubić ileś kilogramów, to wszystko odbywa się kosztem organizmu i z reguły mamy wtedy do czynienia z efektem krótkotrwałym.

Spalaj tkankę tłuszczową w sposób rozsądny

Do najczęściej stosowanych leków na nadwagę należą tak zwane spalacze tłuszczu. Umożliwiają one redukcję tkanki tłuszczowej poprzez zwiększenie zapotrzebowania na energię. Niektórzy producenci sztucznych spalaczy w postaci suplementów twierdzą z całym przekonaniem, że ich specyfiki zapewniają sukces w odchudzaniu nawet bez towarzyszącej zażywaniu suplementu aktywności fizycznej czy zmiany diety. Tymczasem tylko rozsądne połączenie zdrowego sposobu odżywiania, umiarkowanego wysiłku fizycznego i dodatkowych, najlepiej naturalnych termogeników, gwarantuje długotrwały, bez efektu jo-jo, spadek wagi i dobrą sylwetkę.

I chociaż brzmi to bardzo racjonalnie, to jednak ciągle jeszcze wiele osób uważa, że optymalnym sposobem na szybkie schudnięcie jest albo katowanie się w siłowni, albo głodówka. Specjaliści natomiast twierdzą, że najlepszy jest systematyczny, aczkolwiek umiarkowany wysiłek fizyczny, a drakońska dieta odchudzająca prowadzi do wyniszczenia organizmu, jego rozregulowania i spowolnienia metabolizmu oraz gromadzenia przez tkankę tłuszczową coraz większych ilości energii. Jest to swego rodzaju mechanizm obronny organizmu, a cały proces kończy się zazwyczaj gwałtownym przyrostem wagi po zakończeniu kuracji odchudzającej.

Stosowanie naturalnych suplementów spalających tłuszcz nie tylko nie rujnuje organizmu, ale sprzyja zachowaniu dobrej kondycji ogólnej, a ponieważ niektóre z substancji termogennych mają dodatkowe właściwości prozdrowotne, korzystnie oddziałuje na cały organizm. Do naturalnych spalaczy tłuszczu należą między innymi piperyna – składnik czarnego pieprzu, imbir, cynamon, cytrusy, rośliny strączkowe, zielona kawa i herbata, czosnek.

Jak działa Piperyna Forte?

Piperyna to alkaloid piperydynowy czarnego pieprzu, substancja odpowiadająca za jego pikantny aromat i smak. Udowodniono naukowo, że Piperyna Forte przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, ponieważ wspomaga wydzielanie soków trawiennych, przyczynia się do lepszego i szybszego trawienia, wpływa hamująco na tworzenie się komórek tłuszczowych, stymuluje pracę trzustki. Podobnie jak inne termogeniki, Piperyna Forte wpływa na wzrost temperatury ciała, wspomaga procesy metaboliczne, jak również pozytywnie wpływa na rozwój tkanki mięśniowej. Sprzyja ponadto podniesieniu wydolności fizycznej i psychicznej, wzmacnia układ odpornościowy, jest pomocna w zwalczaniu dolegliwości reumatycznych, pełni istotną rolę blokującą powstawanie komórek nowotworowych.

Ponieważ nie sposób zjeść dostatecznie dużo czarnego pieprzu, aby dostarczyć organizmowi odpowiednio dużej dawki, która stymulowałaby spalanie tkanki tłuszczowej na oczekiwanym poziomie, korzystna dla procesu odchudzania jest suplementacja Piperyny Forte. Należy przy tym pamiętać, że preparaty zawierające ten naturalny spalacz tłuszczu nie działają w tempie błyskawicznym, nie spodziewajmy się zatem gwałtownego spadku wagi w krótkim czasie. Ale właśnie systematyczna utrata wagi gwarantuje utrzymanie szczupłej sylwetki, odchudzanie z Piperyną Forte przebiega co prawda nieco wolniej, natomiast rezultaty są trwalsze, a sama kuracja odchudzająca bezpieczniejsza dla organizmu.

UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!

Oryginalny preparat z najwyższym stężeniem piperyny (95%)
można zamówić wyłącznie
na oficjalnej stronie producenta: www.piperyna.com

Redakcja Visio Medica życzy powodzenia w walce o szczupłą sylwetkę!

Red. Beata Bieroń, Visio Medica, dział Zdrowie

Beata Bieroń - ekspert od piperyny